Opinie


Jeśli Twój pies miał przyjemność bycia pensjonariuszem naszego hotelu, na pewno opowiedział Ci o swoim pobycie u nas. Zatem masz teraz okazję wyjawić innym sekrety naszego hotelu dla psów.

22 Responses to Opinie

 1. Nasz piesek Lucky, pierwszy raz był w hotelu i wrócił bardzo zadowolony. Jest młodym jack russell terrierem, więc ma bardzo dużo energii, a tam miał gdzie się wybiegać. Bałam się, że nie dogada się z innymi pieskami, ale okazało się że niepotrzebnie. Chętnie jeszcze skorzystamy z hotelu. Pozdrawiam i polecam wszystkim pieskom :)

 2. Natalia i Hausiu

  Był to nasz pierwszy pobyt ( a raczej Hausia ) u Pana Leszka.
  Powiedział mi, że jest bardzo zadowolony, było fajowo i bardzo chętnie tam wróci :)

  • Leszek Kalisz

   Cieszę się, że Hausiu jest zadowolony. Jego żywiołowość jest ogromna, jak to często bywa u Jack Russel terierów. Takie psy bardzo lubię. Wyganiał się za swoją ulubioną piłeczką, a ja byłem pełen podziwu nad jego prędkością.
   Chętnie ugoszczę go ponownie.

 3. Moj piesek NERON -AMSTAFF -byl u Pana Leszka przez 3 noce ,jestem bardzo zadowolna z pobytu mojego psiaka. Musialam oddac pieska w dobre rece na 3noce. wiec polecam DOGOHOTEL PANA LESZKA KALISZA, profesjonalna opieka, Piesek wrocil do domu zadowolony. na pzryszlosc tylko tam zostawie swojego psiaka. Z hotelu korzystalam porazpierwszy, a mysle ze nie ostatni. Taki hotel to odpowiednia opieka dla pieska,oraz malo stresu dla wlasciciela. Polecam goraco ten hotel dla pieska.

  • To był nasz pierwszy raz i jak to po pierwszym razie zwykle bywa chciałoby się jeszcze- Nasza spanielka wyglądała na naprawdę zadowoloną po może krótkim ale jednak pobycie w dogotelu. Teraz już wiemy że mamy w razie konieczności gdzie zostawić pieska bez stresu dla niego i dla nas z pewnością będziemy korzystać fachowych usług. Pozdrawiam do zobaczenia

 4. Swojego psiaka zostawiam u Pana Leszka o niedawna, ale już zdążyłem się przekonać do tego pomysłu. Wyjazdy na delegację czy urlopy (takie gdzie nie można zabrać psa) przestały być problemem. Polecam.

 5. Bardzo ciesze się, że istnieje tak dobry hotel dla naszych czworonogów i na dodatek w pobliżu naszego domu. Nasz pekińczyk szczeka na wszystkie psy i przyznam, że pierwszy raz miałam duże obawy, jak Pan Leszek sobie z nim poradzi. Od tej pory zostawialiśmy Ferdka wiele razy i zawsze jestem o niego spokojna. Polecam tym bardziej, że pies jest o wiele grzeczniejszy po powrocie do domu.

 6. Po ra pierwszy zmuszona byłam skorzystać z pomocy w opiece nad moimi pieskami.Pełna obaw mimo pozytywnych opinii zostawiłam je u Pana Leszka.Oba foksterierki są raczej zaczepne i niezbyt lubią inne zwierzęta więc bałam się czy nic tam się nie przydarzy.W dniu odbioru okazało się ,że ja byłam bardziej zestresowana się niż one.Przybiegły jakby nigdy się nie rozstawały ze mną.Wesołe ,czyste swobodnie poruszały się po posesji.Miały tam więcej wolności niż w domu.Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za fachową opiekę.Wiem ,że w razie potrzeby z pełnym zaufaniem mogę powierzyć je Panu Leszkowi.POLECAM

 7. Cyprys był bardzo zadowolony z koloni w dogotelu:) gorąco polecamy.

 8. Już od kilku lat korzystamy z hotelu i jesteśmy z jego usług bardzo zadowoleni. Łapka korzysta z gościnności Dogotelu w czasie kilku dni świąt i dwóch tygodni wakacji w ciągu roku. Zawsze wracamy tu z przyjemnością.

 9. To był nasz pierwszy raz i jak to po pierwszym razie zwykle bywa chciałoby się jeszcze- Nasza spanielka wyglądała na naprawdę zadowoloną po może krótkim ale jednak pobycie w dogotelu. Teraz już wiemy że mamy w razie konieczności gdzie zostawić pieska bez stresu dla niego i dla nas – z pewnością będziemy korzystać fachowych usług. Pozdrawiam do zobaczenia

 10. Za pierwszym razem, gdy korzystałem z usług Dogotelu, piesek wrócił radosny, zadowolony (pies machał ogonem lub ogon psem ;) ) z pobytu w hotelu. gdy kolejny raz zawiozłem pieska… radośnie podbiegł do bramki rozpoznając miejsce, a to chyba najważniejsze, żeby nasz czworonóg, w chwilach rozstania z nami, miał miejsce gdzie czuje się dobrze.

 11. Od 2008r, kiedy to nasza rodzina powiększyła się o Zamirę korzystamy z HOTELU dla PSA prowadzonego przez pana Kalisza. Nasza Zamira gości u pana Leszka od dwóch do trzech razy w ciągu roku. Nie wyobrażamy sobie lepszego i bardziej profesjonalnego miejsca w którym mogła by przebywać nasza sunia.
  Zamira z hotelu zawsze wraca wesoła, zadbana i w bardzo dobrej kondycji , a co najważniejsze grzeczniutka. Za każdym razem trafia do pana Leszka niesforna i rozpieszczona przez nas, a wraca grzeczna i dobrze ułożona. Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków panujących w hotelu i zachowania psa po powrocie do domu . Zawsze też możemy liczyć na fachową pomoc, czy też cenne wskazówki dot. tresury psa ze strony pana Leszka Kalisza. Polecamy wszystkim. Opiekunowie Zamirki.

 12. Już od długiego czasu korzystam z hotelu Pana Leszka i nie wyobrażam sobie zostawiać mojego psa pod inną opieką. Dzięki temu mogę liczyć na właściwe i profesjonalne wychowanie mojego psa, który wymaga szczególnych warunków oraz odpowiedniego podejścia. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem hotelu dla swojego czworonoga :)

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Nasza 8-miesięczna labradorka Figa przebywała w hotelu Pana Leszka przez 8 dni. Jest ona strasznie pogodnym i wesołym pieskiem, uwielbiającym zabawy z innymi pieskami. Kiedy odbieraliśmy ją po powrocie z wakacji, była czysta, zadbana i tak samo wesoła jak przed „kolonią”.

 13. Po raz pierwszy musiałam zostawić naszego psa poza domem, co kosztowało mnie duzo stresu, nie ukrywałam mojego zdenerwowania, ale teraz wiem, że to było całkiem nie potrzebne. Roko uczęszczał do Pana Leszka do psiego przedszkola, zdobyliśmy tam duzo mądrych rad i wiedzy zwłaszcza, że to nasz pierwszy pies. Dlatego mój wybór padł także na hotel u Pana Leszka i wiem, że to był najlepszy wybór, Roko wrócił w dobrym nastroju, mocno zmęczony, i co ważne grzeczniejszy, napewno miał sporo czasu na świetną zabawe z innymi psiakami. Nie było także żadnego problemu z przedłużeniem pobytu psa, więc żadnych zmartwień. Napewno będziemy korzystać z tego hotelu, i już bez zamrtwień, że coś jest nie tak. Pan Leszek zna się na pieskach i można mu ufać. Polecamy Basia i Roko

 14. Od 2010 roku, zawsze kiedy my jedziemy na urlop, Leon jeździ do hotelu Pana Leszka. Uznaje tylko to miejsce. :) Z hotelu zawsze wraca wesoły, w dobrej kondycji i… grzeczniejszy :) . Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków panujących w hotelu i zachowania psa po powrocie. Polecamy

 15. Jestem bardzo zadowolona z hotelu dla psow pana Leszka. Karmel zawsze wraca zadowony, zadbany i jakby grzeczniejszy :)
  Bardzo podoba mi sie,ze pies ma sie gdzie wybiegac.
  Goraco polecam!
  Tatiana

 16. Bardzo dobry hotel dla piesków, świetna strona internetowa. Opiekunowie kompetentni i z doświadczeniem. Pies ma tu coś więcej niż pełną miskę i kąt do spania- przebywa z ludźmi, którzy nie tylko ” wykonują swoją pracę”, ale lubią psy i potrafią stworzyć im domową atmosferę. Pies może się wybiegać i pobawić z innymi psami, co było dla mnie bardzo ważnym argumentem przy wyborze hotelu. „Gość hotelowy”, czyli mój pies również był bardzo zadowolony- szczegóły w wieczór Wigilijny. Chętnie skorzystamy z hotelu przy następnej okazji, polecam!
  Justyna i Rebus

 17. W końcu znalazłam kogoś kto zna się na psach :) i szkoda, że tak późno. Mój niesforny pies zrobił się grzeczniejszy dzięki drobnym poradom Pana Leszka. Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni nie tylko z warunków, ale i tego jak się pies zachowuje po pobycie w hotelu.

 18. Elżbieta

  Pies „bywa” w hotelu psów Pana Leszka od od 2009r. i to zarówno na kilkudniowe pobyty jak i na dłuższe – wakacyjne , nawet miesięczne. Wraca zawsze zadbany, wesoły i w dobrej kondycji. Gorąco polecam . Taki hotel , to udany urlop zarówno dla właściciela, jak i dla psa.

 19. Z hotelu dla psów Pana Leszka korzystam od 2008r. i jestem bardzo zadowolona. Pieska zostawiałam zarówno na „długie weekendy” jak i na czas wakacji (dwa tygodnie) i zawsze odbierałam go pogodnego i w dobrym stanie. Widać, że miał równie udany urlop, spędzony w miłym towarzystwie ;-)